Prezydent Miasta Bydgoszcz uroczyście wręczył powołanie do Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy na kadencję 2020-2023.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy Wydział VIII Gospodarczy 19.06.2020 roku rozpatrując apelację grupy niezadowolonych Członków w całości odrzucił bezpodstawną argumentację nielegalnego „Zarządu” wybranego 10.08.2018 r. tym samym ostatecznie kończąc próbę nielegalnego przejęcia władzy w Stowarzyszeniu.

Zapraszamy na 7 dniowy wyjazd do Dźwirzyna.
Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka zaprasza swoich członków na 7 dniowy wyjazd do Dźwirzyna.
Termin 1-8.07.2020

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż przed bramą prowadzącą do siedziby naszego Stowarzyszenia został zainstalowany nowy domofon. W związku z tą modyfikacją zmianie uległ numer, który należy wybrać, aby do nas wejść.  
 
Nowy numer domofonu to 11.

W 2019 roku zdobyliśmy 23 złote, 19 srebrnych oraz 24 brązowe medale. Z czego 4 na imprezach rangi międzynarodowej. (…) 55 na Indywidualnych Mistrzostwach Polski. (…) A także 7 medali na Drużynowych Mistrzostwach Polski. Co daje łącznie aż 66 medali.

"Sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirowania. Ma moc łączenia ludzi"

Zgodnie z programem wizyt Młode osoby goszczące w przyjaznychmurach Stowarzyszenia miały okazję zapoznać się z zasadami działania Organizacji Porzytku Publicznego działających w ramach III sektora.

Po intensywnych przygotowaniach , udziałach w obozach oraz zgrupowaniach narciarsko – biathlonowych, sezon zimowy zakończyliśmy w startach na zawodach rangi Mistrzostw Polski.

Młodzież z KSN ,,Łuczniczka”Bydgoszcz trenująca narciarstwo biegowe i biathlon dwa pełne tygodnie spędzili w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.

W dniach 17.01-19.01.2020r. nasi najmłodsi członkowie, jednocześnie wychowankowie SOSW Braile’a w Bydgoszczy mieli okazję gościć w przyjaznych progach Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Owińskach pod Poznaniem.