…wysokość składek członkowskich, możliwość wykorzystania środków z 1% oraz finansowanie startów naszych zawodników na imprezach sportowych w 2021 r. Zachęcamy do zapoznania się z całym materiałem.

Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Państwa jeden procent, jak i w ubiegłym latach, tak i w tym roku wesprze naszych sportowców. 
Mój 1% zostaje w Bydgoszczy.

...wyniki plebiscytu są odzwierciedleniem tego, w jaki sposób poszczególni nominowani, a tym samym cały Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka", jest postrzegany w regionie. 

Sześć osób (zawodniczki, trener oraz działacz sportowy) otrzymali nominacje w czterech kategoriach do Plebiscytu "Sportowiec Dekady Kujaw i Pomorza" organizowanego przez Gazetę Pomorską. Głosowanie trwa do końca grudnia, a głos można oddać wysyłając SMS lub po przez stronę internetową Gazety Pomorskiej, głosowanie trwa do 19 stycznia.

„Szanowni Państwo,

w dzisiejszych czasach wszyscy uczymy się dostosowywać do nowej rzeczywistości. Coraz więcej i częściej  przenosimy załatwianie codziennych spraw do Internetu. Obecna sytuacja, związana z pandemią wirusa Covid-19 i wdrożonymi środkami zaradczymi, ulega niestety szybkim zmianom, wymuszając konieczność dokonywania bieżących przeobrażeń w wielu sferach naszego życia. Brak możliwości bezpośrednich kontaktów międzyludzkich spowodował, że bez wychodzenia z domu chcemy składać wnioski, załatwiać formalności, otrzymywać odpowiedzi, słowem – preferujemy komunikować się online. Aktualna sytuacja dotknęła także sferę związaną z zapewnieniem przez PFRON dostępności wsparcia finansowego dla osób z niepełnosprawnościami.

„Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”

Prezydent Miasta Bydgoszcz uroczyście wręczył powołanie do Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy na kadencję 2020-2023.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy Wydział VIII Gospodarczy 19.06.2020 roku rozpatrując apelację grupy niezadowolonych Członków w całości odrzucił bezpodstawną argumentację nielegalnego „Zarządu” wybranego 10.08.2018 r. tym samym ostatecznie kończąc próbę nielegalnego przejęcia władzy w Stowarzyszeniu.

Zapraszamy na 7 dniowy wyjazd do Dźwirzyna.
Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka zaprasza swoich członków na 7 dniowy wyjazd do Dźwirzyna.
Termin 1-8.07.2020

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż przed bramą prowadzącą do siedziby naszego Stowarzyszenia został zainstalowany nowy domofon. W związku z tą modyfikacją zmianie uległ numer, który należy wybrać, aby do nas wejść.  
 
Nowy numer domofonu to 11.

W 2019 roku zdobyliśmy 23 złote, 19 srebrnych oraz 24 brązowe medale. Z czego 4 na imprezach rangi międzynarodowej. (…) 55 na Indywidualnych Mistrzostwach Polski. (…) A także 7 medali na Drużynowych Mistrzostwach Polski. Co daje łącznie aż 66 medali.

"Sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirowania. Ma moc łączenia ludzi"