Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż przed bramą prowadzącą do siedziby naszego Stowarzyszenia został zainstalowany nowy domofon. W związku z tą modyfikacją zmianie uległ numer, który należy wybrać, aby do nas wejść.  
 
Nowy numer domofonu to 11.

W 2019 roku zdobyliśmy 23 złote, 19 srebrnych oraz 24 brązowe medale. Z czego 4 na imprezach rangi międzynarodowej. (…) 55 na Indywidualnych Mistrzostwach Polski. (…) A także 7 medali na Drużynowych Mistrzostwach Polski. Co daje łącznie aż 66 medali.

"Sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirowania. Ma moc łączenia ludzi"

Zgodnie z programem wizyt Młode osoby goszczące w przyjaznychmurach Stowarzyszenia miały okazję zapoznać się z zasadami działania Organizacji Porzytku Publicznego działających w ramach III sektora.

Po intensywnych przygotowaniach , udziałach w obozach oraz zgrupowaniach narciarsko – biathlonowych, sezon zimowy zakończyliśmy w startach na zawodach rangi Mistrzostw Polski.

Młodzież z KSN ,,Łuczniczka”Bydgoszcz trenująca narciarstwo biegowe i biathlon dwa pełne tygodnie spędzili w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej.

W dniach 17.01-19.01.2020r. nasi najmłodsi członkowie, jednocześnie wychowankowie SOSW Braile’a w Bydgoszczy mieli okazję gościć w przyjaznych progach Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Owińskach pod Poznaniem.

W dniach 03.01- 07.01 .2020r. zawodnicy KSN,, Łuczniczka” w osobach: P. Franczka,Sz. Łyszkiewicza, M. Gruszczyńskiego, Ł. Śmiecha, P. Doman, A. Wróbla , pod opieką
p. W. Bielińskiej – Sych ponownie zawitali w Kościelisku u Dąsieniców.

Na posiedzeniu Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka", które odbyło się 9 stycznia 2020 r. została podjęta uchwała o nowych stawkach opłat członkowskich (Uchwała nr 03/pr01/2020). Od 1 stycznia wynosić one będą:
- Członek zwyczajny – 50,00 zł
- Członek zwyczajny (do 21 roku życia, uczący się) – zwolniony z opłaty

W imieniu Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz wielu sukcesów w tym Przede wszystkim  tych sportowych w nadchodzącym roku.