Informuję, iż Zwykłe Walne Zebranie Członków Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka" zaplanowane na 10 sierpnia 2018 r. nie ma podstawy formalnoprawnej i jako takie jest nieważne.

 

Prezes Ząrządu 
Łukasz Skąpski

Zmiana miejsca zakwaterowania uczestników zawodów

Hotel Emkor Ludwikowo 1, 85-502 Bydgoszcz

 

fotografia_wigilijna

 

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy Zarząd oraz Pracownicy KSN Łuczniczka

Zawodnicy KSN "Łuczniczka" Bydgoszcz zaprezentowali doskonałą formę zdobywając aż 5 medali. 8 lipca 2017 w sobotę odbyły się już kolejne, czyli II Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Triathlonie.

ORGANIZATOR: Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka w Bydgoszczy
 
CEL TURNIEJU: Wyłonienie Mistrza Polski na rok 2017 w kategorii kobiet i mężczyzn w Triathlonie, popularyzacja Triathlonu jako doskonałej formy rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle innych zawodników.