Informujemy, że w dniach 15.07-26.08.br. trwać będzie wakacyjna przerwa -biuro nieczynne.
 
Udanych wakacji życzą pracownicy biura KSN Łuczniczka.
 
Zarząd Stowarzyszenia informuje o tym, iż w miesiącach lipcu oraz sierpniu trwa przerwa wakacyjna. Zajęcia w poszczególnych sekcjach sportowych odbywać się będą po wcześniejszym kontakcie oraz umówieniu się z instruktorem.
Udanych wakacji Zarząd KSN Łuczniczka.
W miesiącach maju oraz czerwcu zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowali barwy naszego klubu na licznie w tym okresie organizowanych zawodach oraz turniejach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim, a nawet europejskim. Poniżej chronologiczna lista osiągnięć:

Przesyłajcie proszę do mnie krótkie relacje, (…) oraz zdjęcia upamiętniające Wasze wyczyny…
Drodzy członkowie KSN Łuczniczka, przyjaciele sportowcy. W ostatnim okresie reprezentowaliście barwy naszego Klubu na wielu turniejach w wielu dyscyplinach. Za każdym razem, kiedy zapoznaje się z wynikami przesłanymi przez organizatorów tychże cieszę się z tych wyników razem z Wami. W takich momentach żałuję, że nie mogłem być na tych zawodach, turniejach i być świadkiem waszych zmagań i licznych zwycięstw.

Stowarzyszenie od dn. 1 kwietnia 2019 r. do dn. 30 września 2019 r. będzie refinansowało starty członków Stowarzyszenia (opłata startowa) w imprezach rangi mistrzostw Polski…

Zarząd Stowarzyszenia przypomina o konieczności opłacenia składek członkowskich. W dalszym ciągu nie uległy one zmianie i wynoszą 20,00 zł za pół roku i 40,00 zł za cały rok.

KSN Łuczniczka zaprasza swoich członków na jednodniowy ok. 4 godzinny spływ kajakowy rzeką Brdą , na trasie Bydgoszcz - Opławiec- Wyspa Młyńska.

Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XI wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 19.03.2019 r. wydał postanowienie o wpisie do rejestru nowych władz Stowarzyszenia.

 

fotografia_wigilijna

 

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy Zarząd oraz Pracownicy KSN Łuczniczka