Na posiedzeniu Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka", które odbyło się 9 stycznia 2020 r. została podjęta uchwała o nowych stawkach opłat członkowskich (Uchwała nr 03/pr01/2020). Od 1 stycznia wynosić one będą:
- Członek zwyczajny – 50,00 zł
- Członek zwyczajny (do 21 roku życia, uczący się) – zwolniony z opłaty

W imieniu Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz wielu sukcesów w tym Przede wszystkim  tych sportowych w nadchodzącym roku.

W miesiącach pazdzierniku, listopadzie oraz grudniu zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowali barwy naszego klubu na licznie w tym okresie  organizowanych zawodach oraz turniejach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Poniżej publikujemy chronologiczną listę ich osiągnięć.

Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka w Bydgoszczy
zaprasza swoich członków na spotkanie wigilijne 

Poniżej publikujemy chronologiczną listę ich osiągnięć.
W miesiącach sierpniu oraz wrześniu zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowali barwy naszego klubu na licznie w tym okresie  
organizowanych zawodach oraz turniejach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Poniżej publikujemy chronologiczną listę ich osiągnięć.

Zapraszamy chętnych członków KSN Łuczniczka, do udziału w zajęciach na basenie "Perła" ul. A. Grzymały-Siedleckiego 11, które prowadzi instruktor pływania Maria Czarnecka.
Zajęcia odbywają się w każdy czwartek godz. 20. Zapisy na zajęcia w biurze KSN Łuczniczka.

Informujemy, że w dniach 15.07-26.08.br. trwać będzie wakacyjna przerwa -biuro nieczynne.
 
Udanych wakacji życzą pracownicy biura KSN Łuczniczka.
 
Zarząd Stowarzyszenia informuje o tym, iż w miesiącach lipcu oraz sierpniu trwa przerwa wakacyjna. Zajęcia w poszczególnych sekcjach sportowych odbywać się będą po wcześniejszym kontakcie oraz umówieniu się z instruktorem.
Udanych wakacji Zarząd KSN Łuczniczka.
W miesiącach maju oraz czerwcu zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowali barwy naszego klubu na licznie w tym okresie organizowanych zawodach oraz turniejach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim, a nawet europejskim. Poniżej chronologiczna lista osiągnięć:

Przesyłajcie proszę do mnie krótkie relacje, (…) oraz zdjęcia upamiętniające Wasze wyczyny…
Drodzy członkowie KSN Łuczniczka, przyjaciele sportowcy. W ostatnim okresie reprezentowaliście barwy naszego Klubu na wielu turniejach w wielu dyscyplinach. Za każdym razem, kiedy zapoznaje się z wynikami przesłanymi przez organizatorów tychże cieszę się z tych wyników razem z Wami. W takich momentach żałuję, że nie mogłem być na tych zawodach, turniejach i być świadkiem waszych zmagań i licznych zwycięstw.