ORGANIZATOR: Pomorsko Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka w Bydgoszczy
 
CEL TURNIEJU: Wyłonienie Mistrza Polski na rok 2017 w kategorii kobiet i mężczyzn w Triathlonie, popularyzacja Triathlonu jako doskonałej formy rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle innych zawodników.
MIEJSCE I TERMIN: Zawody odbędą się w 8 lipca 2017 r. w Bydgoszczy Podczas ENEA Bydgoszcz Triathlon
 
Odprawa techniczna w dniu 07 lipca 2017 r. o godzinie 19.00 (Centrum Sportowe Niewidomych Łuczniczka, Bydgoszcz ul. KRASIŃSKIEGO 3a)
 
UCZESTNICY: Uczestnikami turnieju są osoby posiadające stopień niepełnosprawności znaczny lub umiarkowany z powodu dysfunkcji wzroku. Zgłoszenia uczestników zawodów przyjmuje Krzysztof Badowski e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nieprzekraczalnym terminie do 01 lipca 2017r. Dodatkowych informacji udziela Krzysztof Badowski tel. 694437113 lub Tomasz Chmurzyński tel. 695025039
 
 
UWAGA!
 
1. WSZYSCY ZAKWALIFIKOWANI zawodnicy PRZYWOŻĄ KSERO ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Z TYTUŁU NARZĄDU WZROKU.
 
2. Każdy zawodnik i asystent zabezpiecza sobie sprzęt ROWEROWY we własnym zakresie
 
Badania lekarskie: Podczas odprawy technicznej zawodnicy zobowiązani są do złożenia oświadczenia, że są świadomi zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem zawodach Triathlonowych oraz, że ich stan zdrowia pozwala na udział w tych zawodach. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do swojego zdrowia i związanej z nim możliwości uczestnictwa w zawodach Triathlonowych, zawodnik obowiązany jest we własnym zakresie zasięgnąć przed startem opinii lekarza.
 
INNE INFORMACJE: Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody.
 
Koordynator Krzysztof Badowski
 
Zadanie dofinansowane ze środków Miasta Bydgoszcz
 
logo bydgoszczy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KSN ŁUCZNICZKA" UL. Krasińskiego 3A 85-008 Bydgoszcz www.łuczniczka.org.pl