Drukuj

Dwa trzecie miejsca zajęli reprezentanci naszego klubu w finale Pucharu Polski w kręglach klasycznych. W zawodach rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim w dniach 20-23.10 , na najniższym stopniu podium stanęli niewidoma Karolina Rzepa w kategorii B1 oraz słabo widzący Władysław Wakuliński w kategorii B2.

Rzepa zaliczyła 405 pkt i musiała uznać wyższość Reginy Szczypiorskiej (Morena Iława) - 517 pkt i Mieczysławy Stępniewskiej (Omega Łódź) -€“ 476 pkt. Na 5 pozycji ukończyła turniej Magdalena Rataj -€“ 306 pkt, zaś na 6 Katarzyna Świątek - 274 (obie reprezentujące KSN Łuczniczka). Wakuliński „wykulał” 632 pkt i został wyprzedzony przez Stanisława Fortkowskiego (Pogórze Tarnów) - 651 pkt i Teodora Radzimierskiego (Karolinka Chorzów) -€“ 647.

W kategorii B2 kobiet na 10 pozycji uplasowała się Magdalena Chełmicka - 386 pkt, a w kategorii B3 mężczyzn na 11 miejscu zakończył rywalizację Przemysław Borkowski -€“ 492 pkt.