zawodniczki-KSN-łuczniczka_

Niewidoma Karolina Rzepa i słabo widząca Mirosława Malcherek, reprezentantki naszego klubu, zostały wicemistrzyniami Polski par w bowlingu.

W zawodach dla osób niewidomych i słabo widzących rozegranych w Rzeszowie, kończących tegoroczny sezon bowlingowy, w kategorii open B1+Bx rywalizowało sześć par. Zdecydowane zwycięstwo odniósł duet Hetmana Lublin: Zdzisław Koziej – Grzegorz Kanikuła 1650 pkt (802+848). Drugie miejsce i srebrny krążek przypadł niespodziewanie Karolinie Rzepie i Mirosławie Malcherek – 1530 pkt (741+789), a brązowy parze Podkarpacia Przemyśl Stanisław Chmura – Paweł Lonc – 1470 pkt (565+906). Na 4 pozycji uplasowała się mocna para Warmii i Mazur Olsztyn Jerzy Dołowy – Cezary Dybiński – 1369 pkt (386+983). Druga para KSN Łuczniczka Magdalena Rataj – Przemysław Borkowski z dorobkiem 1315 pkt (560+755) zajęła 5 miejsce.

W turnieju indywidualnym Grand Prix w kategorii B1 kobiet zwyciężyła Rzepa – 681 pkt przed Rataj 500 pkt, zaś w kategorii B2 trzecie na 3 miejscu uplasowała się Malcherek - 729 pkt. W rywalizacji mężczyzn w kategorii B3 Przemysław Borkowski zajął 10 miejsce – 755 pkt, a 11 był Sebastian Damaszk – 746 pkt.