baner turnieju
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Showdown
(tenis stołowy dla niewidomych)
Bydgoszcz w dniach od 14 do 16 października 2016 r.
 
Organizatorem turnieju jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabo widzących ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy.
Celem turnieju jest wyłonienie najlepszych zawodników, popularyzacja nowej dyscypliny sportowej, jaką w dalszym ciągu jest Showdown, a także krzewienie kultury fizycznej w środowisku osób niepełnosprawnych z dysfunkcją wzroku oraz rehabilitacja po przez sport.

Prawo startu mają mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego zvdysfynkcją wzroku w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Turniej odbędzie się w Centrum Sportu Niewidomych, ul. Krasińskiego 3A. Organizator zapewnia wyżywienie dla wszystkich uczestników oraz zakwaterowanie dla zamiejscowych uczestników turnieju w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1. Organizator gwarantuje nagrody dla trzech najlepszych zawodników w kategoriach kobiet i mężczyzn.

Turniej rozpoczyna się w piątek 14 października o godzinie 19:00 odprawą techniczną, na której omówione będą program oraz regulamin rozgrywek.
* Każdy zawodnik zobligowany jest do posiadania własnego sprzętu (rakietka, rękawica oraz gogle) zgodnego z wytycznymi zawartymi w regulaminie IBSA.
Chętnych do wzięcia udziału w turnieju prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 30 września r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia muszą zawierać: - nazwisko i imię; - PESEL; -Stopień niepełnosprawności; - adres zamieszkania.
* Na turniej prosimy zabrać ksero orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat turnieju udziela koordynator zawodów Łukasz Skąpski, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 667 555 572.

Turniej dofinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko- Pomorskiego ze środków PFRON.