rollap projektu

Turniej odbędzie się w ramach projektu pt. "Z Ciemności Na Sportowy Olimp”. Współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Konkursu 2/2017.

 
 
I. ORGANIZATOR: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy
 
II. CEL: Wzrost aktywności społecznej i życiowej beneficjentów projektu oraz poprawa ogólnej kondycji oraz formy sportowej osób z dysfunkcją wzroku. Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach kobiet i mężczyzn.
 
III. UCZESTNICTWO: W turnieju mogą brać udział osoby legitymujące się znacznym, bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku, poza osobami znajdującymi się w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych!.
 
IV. TERMIN I MIEJSCE: 07.09.2017 od kolacji - do 17.09.2017 do śniadania; Poddąbie, Ośrodek „LAZUR” ul. Promenada Słońca 7
 
V. SYSTEM GRY: Turniej rozgrywany będzie w systemie tzw. każdy z każdym. Zawodnicy podzieleni będą na dwie kategorie – kobiety open oraz mężczyźni open. Zawodnicy zobligowani są do posiadania własnego sprzętu (rękawica, rakietka, google).
 
VI. ZGŁOSZENIA: do 20.08.2017 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenie powinno zawierać:
Imię oraz nazwisko;
  • stopień niepełnosprawności
  • nr pesel;
  • województwo
  • skan aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub dostarczenie go podczas odprawy technicznej przed zawodami.
  • Nr telefonu
*Zgłoszenia niekompletne, bądź wysłane po terminie mogą nie zostać rozpatrzone. Liczba miejsc ograniczona.
 
VII. NAGRODY: Dla 3 pierwszych zawodników w poszczególnej kategorii (kobiety i mężczyźni) przewidziane są nagrody rzeczowe
 
VIII. UWAGI: Organizator zapewnia w dniu rozpoczęcia i zakończenia turnieju transport z dworca kolejowego w Słupsku do ośrodka oraz z powrotem.
 
IX. KOORDYNATOR: Łukasz Skąpski, tel. 667-555-572
 
 
Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd KSN Łuczniczka