Drukuj
roilap_projektu
Rusza kolejny nabór do projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2019- Polska Liga Showdown. Poniżej garść podstawowych informacji o projekcie.
 
Miłośnicy showdown, zawodnicy bardziej i Ci mniej zaawansowani! Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz z przyjemnością informuję, iż rusza kolejny nabór do projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów 2019- Polska Liga Showdown. Poniżej garść podstawowych informacji o projekcie.
 
Projekt adresowany jest do wszystkich osób, które kiedykolwiek zetknęły się z tą wspaniałą i niepowtarzalną dyscypliną sportową, jaką jest showdown. Sześć turniejów odbywających się w ramach projektu daje niepowtarzalną i unikalną na skalę krajową możliwość zmierzenia się z zawodnikami z terenu całej Polski, co Pozwoli w radosnej, bezstresowej, a jednocześnie sportowej atmosferze podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje w tej dziedzinie. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że wzorem poprzedniej edycji projektu w wymierny sposób wpłynie to na generalny wzrost poziomu showdown w Polsce, a także na poziom gry każdego uczestnika.
 
W tym miejscu publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także inne informacje niezbędne dla wszystkich uczestników projektu.
 
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym.
 
do pobrania : Komunikat Organizacyjny- Showdown NTDM 2019 - PLS.pdf
 
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz