roilap_projektu
Pierwszy turniej odbędzie się w dniach od 21 do 24 marca w Bydgoszczy w hotelu „Akor”.
Znany jest już termin pierwszego spotkania Polskiej Ligi Showdown”. Pierwszy turniej odbędzie się w dniach od 21 do 24 marca w Bydgoszczy w hotelu „Akor”. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Pierwszy turniej z cyklu odbędzie się w dniach od 21 do 24 marcaw Bydgoszczy w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1. Polecamy dojazd TAXI. Koszt z dworca kolejowego to około 15 zł (MPT ŁUCZNICZKA TAXI tel. 52 19191, 52 344-44-44). Można także dojechać tramwajem. 1 przystanek w kierunku Rycerska, a następnie spacerem kierując się na północny-wschód w stronę wiaduktu, wiaduktem nad ulicą i torami, a następnie prosto na wschód mijając po drodze po lewej stronie cmentarz, przechodząc przez dwie nitki torów oraz niewielki lasek. Hotel znajduje się po lewej stronie nieco w głębi. 
 
Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 15 marca (piątek) do godziny 12:00 proponowanych składów. Po nadesłaniu zgłoszeń prześlemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
* Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz