roilap_projektu
Drugi turniej z cyklu odbędzie się w dniach 23-26.05.2019 r. w Bydgoszczy w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1...
Wielkimi krokami zbliża się termin drugiego turnieju z cyklu Polska Liga Showdown. Odbędzie się on w dniach od 23 do 26 maja w Bydgoszczy w hotelu „Akor”. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Drugi turniej z cyklu odbędzie się w dniach 23-26.05.2019 r. w Bydgoszczy w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1. W tym miejscu zwykle pojawiały się informacje opisujące sposoby dotarcia do hotelu z dworca kolejowego, ale wszyscy znają już drogę na pamięć, więc tym razem sobie to podarujemy.
 
Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie wstępnych składów osobowych. Pozwoli nam to na oszacowanie liczby chętnych. W piątek prześlemy komunikat o rozpoczęciu oficjalnego naboru do najbliższego turnieju, w którym uwzględnimy dokładną liczbę zawodników, którą mogła będzie wystawić każda ekipa. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Wstępne deklaracje prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na WhatsApp do któregoś z Łukaszów.
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz