roilap_projektu
 
Tym razem oczekiwanie na kolejny turniej trwało nieco krócej. Z dniem dzisiejszym tj. 14 czerwca (piątek) rusza nabór do już trzeciego turnieju z cyklu Polska Liga Showdown. Tym samym dotarliśmy do półmetka zmagań. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie według wytycznych.
 
Trzeci turniej z cyklu odbędzie się w dniach 23-26.06.2019 r. w Dźwirzynie w Ośrodku Wypoczynkowym Komandor, ul. Wyzwolenia 21.
 
Przypominamy, że osoby biorące udział w zawodach muszą legitymować się orzeczeniem stwierdzającym znaczny bądź umiarkowany stopień niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji narządu wzroku. W turniejach mogą brać udział zawodnicy z całej Polski, a reprezentacje na turniejowe rozgrywki mogą zgłaszać kluby zrzeszające zawodników showdown z dysfunkcją wzroku oraz inne nieformalne zrzeszenia graczy showdown. W najbliższym turnieju jedna zgłoszona reprezentacja może liczyć maksymalnie 3 osoby obojga płci (2 mężczyzn i 1 kobietę lub odwrotnie). W przypadku braku kompletu zawodników organizator przeprowadzi dodatkowy nabór, w którym o otrzymaniu przez drużynę dodatkowego miejsca, decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń. Przypominamy, że jeden zawodnik może wziąć udział maksymalnie w dwóch turniejach indywidualnych z cyklu. Osoby biorące udział w turniejach zobowiązane są także posiadać własny sprzęt (rakietkę, rękawicę oraz gogle) zgodny z wytycznymi IBSA.
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianiu wizerunku (RODO).
 
W trakcie turnieju obowiązywać będzie regulamin zawodów opracowany przez organizatora. System gier przedstawiony będzie na odprawie technicznej poprzedzającej turniej. W trakcie rozgrywek obowiązują międzynarodowe zasady gry showdown opracowane przez IBSA.
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności;
 
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwisko i Imię,
- pesel,
- datę urodzenia,
- województwo,
- stopień niepełnosprawności,
- tel. kontaktowy oraz e-mail do lidera zespołu/opiekuna/przewodnika;
 
Zgłoszenia na najbliższy turniej należy wysłać do dnia 18 czerwca (wtorek) do godziny 12:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zgłoszenia niespełniające któregoś z powyższych kryteriów mogą być pominięte, a wolne miejsce będzie zaproponowane pierwszemu zawodnikowi z listy rezerwowej. Prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń i pilnowanie ostatecznego terminu ich nadsyłania.
 
Organizatorem turnieju jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy. Projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2018 pn. „Szansa - Rozwój - Niezależność”.
 
Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz