Drukuj
Miłośnicy showdown, zawodnicy bardziej i Ci mniej zaawansowani! Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz z przyjemnością informuję, iż rusza nabór do już czwartej edycji projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów - Polska Liga Showdown. Poniżej garść podstawowych informacji o projekcie.
 
Organizatorem projektu jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "ŁUCZNICZKA" w Bydgoszczy, a dofinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”.
 
Projekt adresowany jest do wszystkich osób, które kiedykolwiek zetknęły się z tą wspaniałą i niepowtarzalną dyscypliną sportową, jaką jest showdown. Cykl turniejów odbywających się w ramach projektu daje niepowtarzalną i unikalną na skalę krajową możliwość zmierzenia się z zawodnikami z terenu całej Polski, co Pozwoli w radosnej, bezstresowej, a jednocześnie sportowej atmosferze podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje w tej dziedzinie. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że wzorem poprzednich edycji projektu w wymierny sposób wpłynie to na generalny wzrost poziomu showdown w Polsce, a także na poziom gry każdego uczestnika.
 
W tym miejscu publikować będziemy wszystkie informacje dotyczące projektu takie, jak terminy kolejnych spotkań, relacje oraz wyniki poszczególnych turniejów z cyklu, foto galerie, a także inne informacje niezbędne dla wszystkich uczestników.
 
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym.
 
Zapraszamy do zapisów
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz