roll-ap projektu
Trzeci turniej z cyklu odbędzie się w dniach 20-23.08.2020 r. w hotelu Stacja Kutno, ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno, tel. +48 24 254 70 65, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Minął rok od czasu, kiedy showdown opanował Kutno. Osoby, które miały okazję brać udział w zeszłorocznej wrześniowej lidze w gościnnych murach hotelu Stacja Kutno z pewnością z przyjemnością wspominają te chwile. Cieszymy się niezmiernie, że i w tym roku możemy rozegrać jeden z ligowych turniejów właśnie w tym miejscu. Niestety ze względu na opóźnienie w realizacji projektu związane z COVID-19, będzie to dopiero trzeci turniej z cyklu. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie według wytycznych.
 
Trzeci turniej z cyklu odbędzie się w dniach 20-23.08.2020 r. w hotelu Stacja Kutno, ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno, tel. +48 24 254 70 65, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Organizatorem turnieju jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy, a projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność”.
 
Zgłoszenia na najbliższy turniej należy dokonać za pomocą elektronicznego formularza dostępnego pod adresem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIaEeoUOo5XyOLijBzlwGLGitQP1w3f7OSoUVPjf7kfgpp_g/closedform
 do dnia 12.08.2020 r. (środa) do godziny 12:00. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie mogą być pominięte, bądź w przypadku braku kompletu uczestników, mogą być rozpatrzone w ostatniej kolejności.
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną bądź dostarczyć osobiście w dniu rozpoczęcia turnieju, kopię aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności;
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianiu wizerunku (RODO) oraz Oświadczenia uczestnika, a także Ankiety o stanie zdrowia.
 
Ze względu na panujące w Polsce zagrożenie epidemiczne uczestnicy turnieju zobligowani będą do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, które przedstawione będą na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.
 
Niestety dworzec kolejowy w Kutnie w dalszym ciągu jest w przebudowie. Wiąże się to z pewnymi niedogodnościami związanymi z poruszaniem się po jego terenie. W związku z powyższym w przyszłym tygodniu (po zamknięciu listy uczestników) do zainteresowanych osób rozesłane będą dokładne wskazówki opisujące drogę z peronów na przystanek autobusowy/postój TAXI.
 
Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz