Zawodniczki na podium
 
Niewidome reprezentantki naszego klubu zajęły czołowe lokaty w ogólnopolskich zawodach bowlingowych zorganizowanych przez Stowarzyszenie „CROSS” i klub Hetman w Lublinie. Wygrała Karolina Rzepa przed Magdaleną Rataj, a czwarta była Katarzyna Świątek. 
 
 
  Bardzo udana jest końcówka sezonu dla Magdy. W październiku w kategorii B1 (niewidomi) w Pucku zajęła trzecie miejsce w Pucharze Polski w kręglach klasycznych oraz w bowlingowym Grand Prix w Opolu. W Lublinie, w dniach 4-6 listopada, spisała się jeszcze lepiej zajmując z dorobkiem 573 pkt. drugą lokatę. Wygrała niepokonana w tym sezonie w bowlingu aktualna mistrzyni kraju i zdobywczyni Pucharu Polski Karolina Rzepa – 683 pkt. Nieco słabszy dzień miała trzecia z zawodniczek KSN Łuczniczka  Katarzyna Świątek, która z wynikiem 479 pkt. uplasowała się na 4. pozycji. Asystentem zawodniczek był Kazimierz Fiut, wychowawca Ośrodka im. L. Braille’a, którego wychowankami bądź absolwentkami są reprezentantki naszego klubu. W kategorii B3 rywalizował uczeń „Louisa” Jan Zieliński zajmując 13. miejsce.