W ostatnich miesiącach reprezentanci KSN Łuczniczka Bydgoszcz brali, z powodzeniem, udział w ogólnopolskich turniejach w kręglach klasycznych.

Władysław Wakuliński, który jako jedyny przedstawiciel KSN Łuczniczka brał udział w mistrzostwach Europy w rumuńskim Tirgu- Mures, gdzie zajął 18 miejsce w kategorii B3 (dotychczas startował w B2) w sierpniowym ogólnopolskim turnieju w Gostyniu zajął 2 miejsce.

We wrześniu w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się zawody Grand Prix. W nich na najniższym stopniu podium stanęła w kategorii B1 kobiet Katarzyna Świątek . Czwarta Była Magdalena Rataj, a szósta, powracająca po kilkuletniej przerwie do rywalizacji sportowej, Mariola Maćkowiak. W kategorii B2 kobiet czwarte miejsce przypadło Mirosławie Malcherek, zaś piąte Magdalenie Chełmickiej. W kategorii B3 kobiet ósmą pozycję zajęła Wiktoria Kurlęda , natomiast u mężczyzn szósty był Władysław Wakuliński.

W ostatni weekend września na Puchar Polski do Brzeska wybrali się Magda Rataj i Władek Wakuliński. Oboje zajęli trzecie miejsca: Magda w kategorii B1, natomiast Władek w B3.

Na początku października specjaliści od kręgli klasycznych spotkali się w Pucku na ogólnopolskim turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie „Cross”. Tam po raz pierwszy po zakończonym sezonie w kolarstwie tandemowym wystąpiła Karolina Rzepa, która w kategorii B1 zajęła druga miejsce. Taką samą lokatę wywalczył w kategorii B3 mężczyzn Władysław Wakuliński, zaś u kobiet trzecia była Honorata Borawa.

W najbliższych tygodniach reprezentanci KSN Łuczniczka będą brać udział w turniejach bowlingowych w Suwałkach i Rzeszowie.