zawodnicy biorący udział w turnieju
Dwie reprezentantki naszego klubu w kategorii B1 (niewidomi): Magdalena Rataj i Renata Domin awansowały do finałowej rozgrywki Pucharu Polski w kręglach klasycznych, a po niej zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.

W turnieju rozegranym w kręgielni MOSiR w Pucku wystąpiła dziewiątka reprezentantów KSN Łuczniczka. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowały się Renia Domin i Magda Rataj. Ta pierwsza po eliminacjach zajmowała z dorobkiem 363 pkt. drugie miejsce tracąc do prowadzącej Reginy Szczypiorskiej z Moreny Iława 15 pkt. Trzecia była Barbara Szypuła z Piekar Śląskich – 330, a czwarta Rataj – 323 pkt. Słabszy występ zanotowała Karolina Rzepa, która z wynikiem 308 pkt. zajęła 6 miejsce, a za nią uplasowała się Katarzyna Światek – 263 pkt. W rozegranych nazajutrz czterech finałowych grach z trudną pucką kręgielnią nie poradziła sobie Renia zaliczając 264 pkt. i zajmując ostatecznie z dorobkiem 627 pkt. czwartą lokatę. Rataj w finale „wykulała” 308 pkt. (w sumie 632), co dało jej trzecie miejsce.

W kategorii B1 mężczyzn 6. pozycję zajął Sylwester Dołasiński – 347 pkt. a 6. Lesław Domin – 319. W kategorii B3 na 5. miejscu rywalizację zakończył Władysław Wakuliński – 640 pkt., 12 był Janusz Polakowski – 397, natomiast u kobiet 13. Kornelia Żubkowska - 392 pkt.
Asystentami zawodników niewidomych byli: Ewa Iwicka, Władysław Wakuliński i Kazimierz Fiut.