KSN Łuczniczka z pucharami
W ostatnich tegorocznych zawodach w kręglach klasycznych rozegranych w dniach 1-4.12.2022 w Gostyniu, a zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Cross" i Polski Związek Kręglarski - sekcja niewidomych i słabo widzących udanie zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu.
Czołowe lokaty w turnieju Grand Prix zajęły niewidome zawodniczki KSN Łuczniczka. W eliminacjach kategorii B1 (niewidomi) triumfowała Karolina Rzepa - 458 pkt. przed Magdaleną Rataj - 434 pkt. i Renatą Domin – 388 pkt. Kasia Świątek z wynikiem 317 pkt. zajęła 7 lokatę. W finale, do którego awansowało 6 czołowych zawodniczek, najlepsza ponownie okazała się Rzepa - 472 pkt, druga była Domin - 384, a piąta Rataj - 365.

W kategorii B1 mężczyzn z 3. miejsca do finału awansował Sylwester Dołasiński, który ostatecznie zajął 5. pozycję - 451 pkt, a 7. był Lesław Domin - 379. W kategorii B3 w eliminacjach Władysław Wakuliński był 5, by w finale zająć bardzo dobre 4. miejsce - 691 pkt. Na 14. pozycji z rekordem życiowym turniej w kategorii B3 ukończyła Kornelia Żubkowska - 435. pkt. Asystentami zawodniczek i zawodników niewidomych byli: Ewa Iwicka, Władysław Wakuliński i Kazimierz Fiut.