dekoracja trójek: z prawej Karolina wespół ze Stanisławem  i Mietkiem
Reprezentantka naszego klubu Karolina Rzepa zdobyła dwa złote oraz srebrny i brązowy medal w Światowych Igrzysk Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu, które w dniach 21-26 sierpnia 2023 roku odbyły się w brytyjskim Birmingham.
 
Na najniższym stopniu podium Władek Wakuliński, obok niego zwycięzca Albert Sordyl i Daniel Jarząb - druga lokata.

Renata Domin okazała się najlepsza w kategorii B1, zaś trzeci i pierwszy w kategorii B3 był Władysław Wakuliński w ogólnopolskim turnieju w kręglach klasycznych rozegranym w dniach 18-20 sierpnia 2023 w Brzesku.

 

Najlepsze zawodniczki w kategorii B1 (od lewej): Karolina Rzepa, Magdalena Rataj, Katarzyna Świątek z trenerem Kazimierzem Fiut.
Nasze niewidome  panie  nie oddają krajowego prymatu w bowlingu. Tak jak w mistrzostwach Polski w komplecie stanęły na podium  w rozegranym w Opolu X jubileuszowym Pucharze Polski niewidomych i słabo widzących. Dołączył do niech Lesław Domin, który niespodziewanie okazał się najlepszy w rywalizacji niewidomych mężczyzn.
 

Zawodnicy naszego klubu z pucharem
Reprezentanci naszego klubu z powodzeniem rywalizowali w ogólnopolskich turniejach bowlingowych we Włocławku i Tarnowie.
 
Bydgoska ekipa w puckiej kręgielni
Czwórka reprezentantów naszego klubu awansowała do finałowej rozgrywki, z czego trójka zajęła trzecie miejsca, w XI ogólnopolskim turnieju w kręglach klasycznych rozegranym w dniach 15-19.06.2023 w Pucku.
 
Polska reprezentacja w strojach reprezentacyjnych z medalami, pucharami i biało-czerwoną flagą
Reprezentantka naszego klubu Karolina Rzepa w rozegranych w rumuńskim Targu Mures mistrzostwach Europy w kręglach klasycznych zdobyła trzy medale: srebrny i dwa brązowe!
Karolina Rzepa z pucharem

Reprezentantka naszego klubu niewidoma Karolina Rzepa zdobyła w Pradze złoty medal mistrzostw Europy w bowlingu. Tym samym uzyskała kwalifikację na Światowe Igrzyska Niewidomych i Słabo Widzących w angielskim Birmingham.

 

Medalistki kategorii B1 - na najwyższym stopniu Karolina Rzepa wraz asystentem Władkiem Wakulińskim
Nasza niewidoma Karolina Rzepa kolekcjonuje tytuły mistrza Polski. W styczniu, w barwach Lotto-Bydgostii, okazała się najlepsza w wiosłowaniu na ergometrach, w połowie marca reprezentując KSN Łuczniczka Bydgoszcz triumfowała w bowlingu, a w minioną sobotę nie miała sobie równych w kręglach klasycznych.