Karolina Rzepa z pucharem

Reprezentantka naszego klubu niewidoma Karolina Rzepa zdobyła w Pradze złoty medal mistrzostw Europy w bowlingu. Tym samym uzyskała kwalifikację na Światowe Igrzyska Niewidomych i Słabo Widzących w angielskim Birmingham.

 

Medalistki kategorii B1 - na najwyższym stopniu Karolina Rzepa wraz asystentem Władkiem Wakulińskim
Nasza niewidoma Karolina Rzepa kolekcjonuje tytuły mistrza Polski. W styczniu, w barwach Lotto-Bydgostii, okazała się najlepsza w wiosłowaniu na ergometrach, w połowie marca reprezentując KSN Łuczniczka Bydgoszcz triumfowała w bowlingu, a w minioną sobotę nie miała sobie równych w kręglach klasycznych.
Pamiątkowe zdjęcia bydgoskiej ekipy po udanym występie   w Gostyniu. Oby takie humory dopisywały po finale w Tarnowie Podgórnym.
Karolina Rzepa, Renata Domin, Magdalena Rataj i Katarzyna Świątek oraz Sylwester Dołasiński i Lesław Domin awansowali w kategorii B1 (niewidomi) do finału mistrzostw Polski w kręglach klasycznych. W kategorii B3 dokonał tego też triumfator Władysław Wakuliński.
Zawodnicy na podium
Komplet medali w kategorii B1 oraz brąz w kategorii B3 zdobyły reprezentantki naszego klubu w rozegranych w dniach 16-19 marca w Opolu mistrzostwach Polski w bowlingu osób słabo widzących i niewidomych.
Drużyna KSn Łuczniczka z pucharami
W ostatnich tegorocznych zawodach w kręglach klasycznych rozegranych w dniach 1-4.12.2022 w Gostyniu, a zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Cross" i Polski Związek Kręglarski - sekcja niewidomych i słabo widzących udanie zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu.
Zawodnicy z pucharami
Doskonały występ zanotowały niewidome reprezentantki naszego klubu w rozegranym w Opolu turnieju bowlingowym z okazji XXX-lecia Stowarzyszenia „Cross” zajmując cztery czołowe miejsca. Na podium stanął też niewidomy Lesław Domin.
We Włocławku w dniach od 14 – 17 odbył się  się V Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu. O puchar rywalizuje 76 zawodników, w tym mistrzowie Polski i świata. Nasz klub reprezentowała Karolina Rzepa, która zdobyła 764pkt. i zdobyła pierwsze miejsce.
Zobaczcie jak się wypowiada
 

 

drużyna KSN łuczniczka na mistrzostwach Polski w kręgle

Bardzo udany występ zanotowały niewidome reprezentantki naszego klubu w mistrzostwach Polski rozegranych w dniach 30 czerwca - 3 lipca w kręgielni "Król kul" w Łodzi.