reprezentantki_ksn_uczniczka_podczas_V_gminnego_rajdu_nordic_walking

Jak co roku zawodnicy naszego Klubu, pasjonaci Nordic Walking otworzyli sezon, startując w 3 Gminnym Rajdzie Nordic Walking. 

Rajd odbył się 23 kwietnia w Osielsku, dystans liczył tylko 4195 m . W tym dniu na jednej trasie odbywały się trzy rodzaje zawodów: III Mistrzostwa Polski w Maratonie Nordic Walking-42195m, V Mistrzostwa Polski Sztafet 10x4195m oraz V Gminny Rajd 4195m. W rajdzie wystartowały 142 osoby. Nasz Klub reprezentowały Urszula Górna oraz Georgina Myler. „Zawody potraktowałyśmy bardzo rekreacyjnie. Niestety mamy bardzo dużo zastrzeżeń , co do organizacji tegorocznego rajdu, mimo ,iż zapisane już od dłuższego czasu oraz opłacone wpisowe, zabrakło dla nas numerów, które przypina się na koszulce. Mimo to, trasa bardzo dobrze przygotowana, zaznaczone jaskrawym kolorem, wszystkie wystające korzenie, a zwisające gałęzie podwiązane taśmą, co dla osób niedowidzących jest bardzo ważne.”

Georgina Myler