Drukuj
zawodnicy pod czas gry
W dniach od 15.06.2022 do 19.06.2022 w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Ustka w hotelu „Alicja,” już po raz drugi, odbyła się Polska Liga Showdown.
Na turniej zjechali się zawodnicy z całego kraju. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjaznej i sportowej atmosferze. Wśród zawodników czuć było ducha walki. Cały turniej rozgrywany był na trzech stołach z tradycyjnym systemem gier zgodnym z wytycznymi IBSA. Na turniej zawodników wystawiły cztery kluby. KSN Łuczniczka Bydgoszcz reprezentowało pięć kobiet i ośmiu mężczyzn.

Troje naszych zawodników zdobyło miejsca na podium. Są to Łukasz Cichy, który zajął trzecią pozycję i zdobył brązowy medal oraz największe zaskoczenie tego turnieju Izabela Kałębasiak, zawodniczka pochodząca z Kutna, która zajęła drugą lokatę i zdobyła srebrny medal, a także Paulina Krupa , która zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal. Niewiele zabrakło Danielowi Kuźniarowi, by stanął na podium. Ostatecznie był czwarty.