Zachęcamy osoby, które jeszcze nie rozliczyły się z fiskusem, do przekazania 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Twój jeden procent, jak i w ubiegłym latach, tak i w tym roku wesprze naszych sportowców.

Jak przekazać 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia:

  • w rubryce Nazwa OPP wpisz: Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących Łuczniczka.
  • w rubryce Numer KRS wpisz: 0000035474.
  • w rubryce wnioskowana kwota wpisz: kwotę stanowiącą 1% podatku.

W załączniku przykład wypełnienia rubryk dotyczących przekazania 1% w PIT-37

Kto może przekazać 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia?. Podatnicy wypełniający jedno z zeznań : PIT-36, PIT-37, PIT-28, PIT-36L , PIT-38 oraz PIT-39 za rok podatkowy 2015 rok.

Uwaga

1 procent podatku można przekazać tylko jednej organizacji pożytku publicznego; nie można podzielić tej kwoty na kilka organizacji, 1 procent można przekazać tylko w deklaracjach złożonych w terminie lub korektach, 1 procent zostanie przekazany organizacji pożytku publicznego pod warunkiem, że podatnik zapłacił cały należny podatek w terminie.

Dziękujemy!