Zawodnicy na podium
Komplet medali w kategorii B1 oraz brąz w kategorii B3 zdobyły reprezentantki naszego klubu w rozegranych w dniach 16-19 marca w Opolu mistrzostwach Polski w bowlingu osób słabo widzących i niewidomych.
Drużyna KSn Łuczniczka z pucharami
W ostatnich tegorocznych zawodach w kręglach klasycznych rozegranych w dniach 1-4.12.2022 w Gostyniu, a zorganizowanych przez Stowarzyszenie "Cross" i Polski Związek Kręglarski - sekcja niewidomych i słabo widzących udanie zaprezentowali się reprezentanci naszego klubu.
Zawodnicy z pucharami
Doskonały występ zanotowały niewidome reprezentantki naszego klubu w rozegranym w Opolu turnieju bowlingowym z okazji XXX-lecia Stowarzyszenia „Cross” zajmując cztery czołowe miejsca. Na podium stanął też niewidomy Lesław Domin.
nasz zawodniczka pod czas gry
Dwie reprezentantki naszego klubu w kategorii B1 (niewidomi): Magdalena Rataj i Renata Domin awansowały do finałowej rozgrywki Pucharu Polski w kręglach klasycznych, a po niej zajęły odpowiednio trzecie i czwarte miejsce.
Zawodnicy KSN Łuczniczka z pucharami

Bowling 

Karolina Rzepa i Katarzyna Świątek, niewidome zawodniczki naszego klubu udowadniają, że należą w swojej kategorii do najlepszych w kraju. Tym razem zanotowały znaczący sukces w Pucharze Polski i Grand Prix w Opolu w dniach od 10.08 do 14.08 2022r.

We Włocławku w dniach od 14 – 17 odbył się  się V Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w bowlingu. O puchar rywalizuje 76 zawodników, w tym mistrzowie Polski i świata. Nasz klub reprezentowała Karolina Rzepa, która zdobyła 764pkt. i zdobyła pierwsze miejsce.
Zobaczcie jak się wypowiada
 

 

drużyna KSN łuczniczka na mistrzostwach Polski w kręgle

Bardzo udany występ zanotowały niewidome reprezentantki naszego klubu w mistrzostwach Polski rozegranych w dniach 30 czerwca - 3 lipca w kręgielni "Król kul" w Łodzi. 

 

Udany występ zanotowali reprezentanci KSN Łuczniczka w rozegranym w Pucku turnieju kręgli klasycznych z okazji 30-lecia Stowarzyszenia „Cross”.