roll-ap projektu
Najbliższy turniej odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca w Dźwirzynie w Ośrodku Wypoczynkowym Gród Piastów, ul. Jachtowa 42. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.
Kochani, po bardzo długim czasie w końcu możemy napisać te wyczekiwane przez wszystkich showdownistów słowa - Rusza nabór do Polskiej Ligi Showdown. Mamy nadzieję, że po tak długim czasie nie zapomnieliście, jak się w to gra? Już niebawem będziemy się mogli o tym przekonać naocznie.
 
Najbliższy turniej odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca w Dźwirzynie w Ośrodku Wypoczynkowym Gród Piastów, ul. Jachtowa 42. Poniżej garść informacji dotyczących formalności związanych ze zgłaszaniem zawodników itd. Osoby zainteresowane startem w turnieju prosimy o zapoznanie się z treścią tej informacji i postępowanie dokładnie według wytycznych.
 
Na miejsce sugerujemy dojechać koleją do Kołobrzegu, a następnie lokalnymi busami odjeżdżającymi z pod dworca kolejowego do Dźwirzyna http://expressbus.kolobrzeg.pl/ - Linia Trzebiatów – Kołobrzeg przez Mrzeżyno, Dźwirzyno. Należy wysiąść na ostatnim przystanku w Dźwirzynie. Busy kursują o równych godzinach od 06:00 do 21:00
 
Prosimy o dokładne weryfikowanie połączeń kolejowych, którymi zamierzacie przyjechać. Niestety zdarza się, że część z nich jest odwołana.
 
Kluby zainteresowane wystawieniem swojej reprezentacji na najbliższym turnieju prosimy o przesyłanie w terminie do 29 maja (piątek) do godziny 12:00 proponowanych składów. Po nadesłaniu zgłoszeń prześlemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszeń. Poinformujemy wtedy także o ewentualnych koniecznych korektach. W zgłoszeniach prosimy uwzględnić ewentualnych przewodników/opiekunów grup. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zgłoszenie powinno zawierać:
- nazwisko i Imię,
- pesel,
- datę urodzenia,
- województwo,
- stopień niepełnosprawności,
- tel. kontaktowy oraz e-mail do lidera zespołu/opiekuna/przewodnika;
 
Prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń i pilnowanie ostatecznego terminu ich nadsyłania, ponieważ zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne mogą zostać pominięte bądź w przypadku wolnych miejsc rozpatrzone będą na końcu.
 
Każdy ze startujących zawodników zobowiązany jest przesłać drogą elektroniczną kopię aktualnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności;
 
Warunkiem niezbędnym do brania udziału w projekcie jest podpisanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianiu wizerunku (RODO) oraz Oświadczenia uczestnika, a także Ankiety o stanie zdrowia.
 
Ze względu na panujące w Polsce zagrożenie epidemiczne uczestnicy turnieju zobligowani będą do przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa.
 
• Każdy zawodnik musi posiadać własny sprzęt, którego nie może nigdzie zostawiać;
• Sędziowie zaopatrzeni będą w przyłbice;
• Na Sali w trakcie meczu mogą przebywać: sędzia, pomoc techniczna dwóch zawodników oraz dwóch trenerów (brak widowni);
• Dezynfekcja sprzętu (stół, piłeczka) po każdej zmianie strony;
• Maksymalne ograniczenie osobistych kontaktów pomiędzy uczestnikami turnieju;
• Maksymalne wykorzystanie komunikacji elektronicznej;
• Brak bufetu kawowego.
 
Mamy nadzieję, że mimo powyższych ograniczeń, które są jednak niezbędne, uda nam się spędzić ten czas w radosnej i sportowej atmosferze.
 
Zapraszamy
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz