W terminie 23-27.02.2023 r. w Jabłonnej koło Lublina w Hotelu Dworek Jabłonna odbył się finałowy turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown.

Plakat Polskiej ligi showdown nie tylko dla mistrzów
Bardzo cieszy fakt, że Pani Natalia Rojtek dostrzegła potencjał i możliwości edukacyjne, jakie niesie za sobą fakt, że tata jednej z jej wychowanek jest osobą niepełnosprawną, która radzi sobie w życiu i chce o tym opowiadać…

zawodnicy pod czas rozrywki
To co zaprezentowali Grzegorz Kałębasiak oraz Łukasz Skąpski, było niesamowite. Oklaskom nie było końca. Widzowie prosili o jeszcze…
 
Baner projektu polska liga showdown
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (środa 19.10.2022) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do szóstego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown.
Zawodnik przy stole podczas gry
Szósta bydgoska Liga była turniejem indywidualnym. Tradycyjnie rozgrywki toczyły się na trzech stołach pod czujnym okiem piątki sędziów. Turniej zdominowali zawodnicy z Lublina, Wałbrzycha i Bydgoszczy…
Podium piątego drużynowego turnieju Polskiej ligi showdown
Do ciekawszych zgłoszonych i zatwierdzonych nazw drużyn należą np. Egzotyczny Tercet Go Go, Tylko Nie Bij, Trzy Hrywny, czy Za Burtą…
Plakat polska liga showdown
Szósty turniej z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów odbędzie się w terminie10-14.11.20 r. w Bydgoszczy w Hotelu Akor, ul. Ludwikowo 1.
Baner Polskiej Ligi Showdown

Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (10.10.2022 o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do piątego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.

Podium czwartej polskiej ligi showdown
W terminie od 26 do 30.09.2022 odbył się już czwarty turniej z cyklu Polska Liga Showdown, Rozgrywki sportowe odbyły się w malowniczo położonej nad morskiej miejscowości Rowy w ośrodku Wydma Park.
Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (05.09.2022 o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do czwartego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (15 lipca) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do trzeciego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.

rozgrywka meczu na lidze
W dniach od 15.06.2022 do 19.06.2022 w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Ustka w hotelu „Alicja,” już po raz drugi, odbyła się Polska Liga Showdown.
Plakat projektu
Zarząd KSN Łuczniczka z przyjemnością pragnie poinformować wszystkich miłośników showdowna w Polsce, że w dniu dzisiejszym (5 czerwca) o godzinie 12:00 rozpoczyna się nabór do drugiego turnieju z cyklu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown. Poniższe informacje pozwolą wszystkim zainteresowanym w prosty i przyjemny sposób przejść proces rekrutacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nimi i postępowanie dokładnie według wytycznych.
plakat_projektu
I. Organizator
  • Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka” w Bydgoszczy;
  • Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2021 pn. „Sięgamy po sukces”.