Znacznik został przygotowany do użytkowania oraz zainstalowany przez członków Zarządu KSN Łuczniczka, Łukasza Cichego oraz Prezesa Łukasza Skąpskiego.
 
 
Zdjęcie przedstawia znacznik systemu „TOTUPOINT” umieszczony nad drzwiami do BCOPW
 
 
6 marca nad drzwiami wejściowymi do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu został umieszczony znacznik elektroniczny systemu „TOTUPOINT”. Ma on na celu ułatwienie zlokalizowania wejścia do budynku osobom niewidomym i niedowidzącym. Jest to znacznik posiadający funkcję wypowiadania komunikatu głosowego, dzięki któremu możliwe jest zlokalizowanie i zidentyfikowanie wejścia. Znacznik udostępnia także tekstowy opis m.in. planu budynku, dzięki któremu można bez trudu odnaleźć właściwą drogę do wybranych pomieszczeń oraz godziny otwarcia Centrum, dane kontaktowe itp.
Aplikacja mobilna “TOTUPOINT” po wykryciu znacznika, automatycznie uruchamia sygnał dźwiękowy. Na ekranie telefonu pojawia się jednocześnie wspomniany opis. Znacznik zainstalowany nad wejściem do BCOPW widoczny jest na internetowej liście znaczników, która znajduje się na stronie producenta systemu www.totupoint.pl Aby korzystać z systemu „TOTUPOINT”, należy na telefonie zainstalować dedykowaną darmową aplikację przygotowaną dla systemów operacyjnych IOS oraz Android.
 
 
Zdjęcie przedstawia Prezesa Zarządu KSN Łuczniczka Bydgoszcz Łukasza Skąpskiego stojącego na drabinie z miarą oraz znacznikiem w rękach w trakcie instalacji urządzenia
 
 
Znacznik został przygotowany do użytkowania oraz zainstalowany przez członków Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka" Łukasza Cichego oraz Prezesa Łukasza Skąpskiego.