baner projektu

Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy ma przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy turniej z cyklu: Showdown nie tylko dla mistrzów 2016.

Pod powyższą nazwą kryje się sześć turniejów showdown w formule Grand Prix o randze Pucharu Polski dla osób niewidomych i słabowidzących, których celem jest wyłonienie najlepszych graczy uprawiających ten sport w całym kraju.

Zawody odbędą się cztery razy w Bydgoszczy oraz po jednym razie we Wrocławiu i Olsztynie. Na każdym z turniejów będzie określona ilość punktów do zdobycia. Liczba zdobytych punktów we wszystkich turniejach z cyklu sumuje się. Na jej podstawie wyłoniony zostanie indywidualny oraz drużynowy zdobywca Pucharu Polski.

W projekcie mogą brać udział osoby z całej Polski w wieku od 13 do 65 lat legitymizujące się jednym z trzech stopni niepełnosprawności z tytułu dysfunkcji wzroku. Do udziału w zawodach zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Zarówno tych, którzy uprawiają ten sport od wielu lat i mogą się już pochwalić osiągnięciami na arenie krajowej oraz międzynarodowej, jak i tych, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w showdown. Tym pierwszym pozwoli to utrzymać doskonałą formę oraz zapoznać się z potencjalnymi przyszłymi rywalami, a tym drugim pozwoli to zgłębić tajniki gry i udoskonalić jej warsztat.

Pierwszy turniej odbędzie się w Bydgoszczy w dniach od 20 do 22 maja w hotelu Akor ul. Ludwikowo 1.

Regulamin - Showdown nie tylko dla mistrzw 2016.pdf

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie. Zarząd KSN Łuczniczka oraz koordynator Łukasz Skąpski