Ekipa z Bydgoszczy z medalami
Aż 13 krążków w tym 6 złotych i 7 srebrnych przywieźli z trzech imprez rangi Mistrzostw Polski zorganizowanych przez ZKF Olimp.
Od 8-11 września w Sarnówku odbywały się indywidualne mistrzostwa Polski w strzelectwie laserowym. Grzegorz Kłos dwa razy stawał na najwyższym stopniu podium zdobywając złoto w konkurencji karabin oraz dwubój natomiast w pistolecie zajął drugie miejsce. Konkurencje tą zwyciężył Arkadiusz Gęstwiński zdobywajàc również srebrny medal w dwuboju.
reprezentacja Polski na pucharze świata we francji

W czerwcu 2022r we Francuskim Shateauroux odbył się puchar świata w strzelectwie pneumatycznym Nasz klub reprezentował Grzegorz Kłos wraz z asystentem Arkadiuszem Gęstwińskim.

Grzegorz Kos z pucharem

W ubiegły weekend to jest 14.05.22 strzelcy rozpoczęli nowy sezon. W nadmorskiej Ustce rywalizowali w pierwszej rundzie pucharu Polski w strzelectwie pneumatycznym.

od lewej Gęstwiński Arkadiusz, Kłos Grzegorz, Badowski Krzysztof z pucharem

48-letni niedowidzący Grzegorz Kłos mieszka i pracuje w Toruniu, ale na treningi strzeleckie dojeżdża do Bydgoszczy na Zawiszę. Jest kolejnym utytułowanym zawodnikiem KSN Łuczniczka Bydgoszcz, którego  sylwetkę przedstawiamy.