Rolap polskiej ligi showdown nie tylko dla mistrzów

Miejsce, termin i odpłatność:
• Świdnik, hotel Kaprys
• 08-12.02.2024
100,00 zł

 

Kochani miłośnicy showdowna,
Do ostatniej Ligi pozostało jeszcze trochę czasu, ale ze względu na fakt, że będzie to nasze ostatnie spotkanie przy showdownowym stole w tej edycji projektu, w trakcie którego zostaną nagrodzeni zwycięscy zmagań indywidualnych i drużynowych, już teraz śpieszymy z informacją, że w najbliższy poniedziałek (22 stycznia) rusza elektroniczny nabór do tego turnieju.

Organizatorem projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown jest Klub Sportowy Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz, a współfinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.

Miejsce, termin i odpłatność:
• Świdnik, hotel Kaprys
• 08-12.02.2024
• 100,00 zł

Uwaga! Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem informujemy, że pierwszeństwo w trakcie zapisów będą mieć:
• Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w kategoriach kobiet oraz mężczyzn,
• Uczestnicy największej ilości Lig indywidualnych.

 

Uwaga! Prosimy o skrupulatne wypełnianie wszystkich (oznaczonych gwiazdką) pul formularza i upewnienie się, że został on poprawnie zapisany/wysłany. Na końcu powinien się pojawić komunikat o treści: „Dziękujemy, zgłoszenie zostało przesłane pomyślnie. Po zakończeniu zapisów oraz weryfikacji zgłoszeń, poinformujemy wybrane osoby, o zakwalifikowaniu się do udziału w turnieju.”

 

Przypominamy, że wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć w regulaminie, który jest do pobrania pod formularzem zgłoszeniowym. Zachęcamy do jego wnikliwej lektury. Pozwoli nam to wszystkim uniknąć różnych nieprzyjemnych niespodzianek.

 

Przypominamy także, że zainteresowane osoby dowiedzą się o zakwalifikowaniu oraz poznają wszelkie szczegóły dotyczące zbliżającej się Ligi na specjalnej, dedykowanej wydarzeniu grupie na komunikatorze WhatsApp.

 

Zachęcamy do obserwowania ligowego profilu na Face Booku, gdzie na bieżąco publikowane są najświeższe informacje dotyczące projektu!
https://www.facebook.com/ShowdownNTDM

 

Zapraszamy do Zapisów! Kliknij Tutaj!!!

 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz