Rolap polskiej ligi showdown nie tylko dla mistrzów
Termin turnieju: 11-15.01.2024
Lokalizacja: Hotel IBIS Centrum, ul. Syrokomli 2, 30-102 Kraków
Odpłatność: 100,00 zł
Droga showdownowa braci, śpieszymy z najnowszymi informacjami!
 
Już jutro (sobota, 23 grudnia) rozpoczynamy elektroniczny nabór do piątego turnieju z cyklu "Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów - Polska Liga Showdown". To ostatnia indywidualna Liga w bieżącej edycji projektu, dająca ostatnią szansę na zdobycie kilku punktów i poprawę swojego miejsca w rankingu indywidualnym.
 
Termin turnieju: 11-15.01.2024
Lokalizacja: Hotel IBIS Centrum, ul. Syrokomli 2, 30-102 Kraków
Odpłatność: 100,00 zł
 
Organizatorem projektu Showdown Nie Tylko Dla Mistrzów – Polska Liga Showdown jest Klub Sportowy Niewidomych Łuczniczka Bydgoszcz, a współfinansowany jest on ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2022 pn. „Działamy razem”, kierunek pomocy 3.
 
Zapisy (w formie elektronicznego formularza, do którego link znajduje się poniżej) ruszają w sobotę, 23 grudnia, i trwają do
kolejnej soboty, 30 grudnia bądź do wyczerpania miejsc.
Przypominamy, że wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć w regulaminie, który jest do pobrania pod formularzem zgłoszeniowym. Zachęcamy do jego wnikliwej lektury. Pozwoli nam to wszystkim uniknąć różnych nieprzyjemnych niespodzianek.
Przypominamy także, że zainteresowane osoby dowiedzą się o zakwalifikowaniu oraz poznają wszelkie szczegóły dotyczące zbliżającej się Ligi na specjalnej, dedykowanej wydarzeniu grupie na komunikatorze WhatsApp.
Zachęcamy do obserwowania ligowego profilu na Face Booku, gdzie na bieżąco publikowane są najświeższe informacje dotyczące projektu!
Tradycyjnie, ilość miejsc jest ograniczona, zatem zalecamy pośpiech i serdecznie zapraszamy do zapisów!
Ze sportowym pozdrowieniem!
Zarząd KSN Łuczniczka Bydgoszcz